Hizmet Şartları

EMOPORTAL, Elektrik Mühendislari Odası tarafından kurulmuş bir web sitesidir. Türkiye'de mühendislik hizmeti sağlayan kişi ve kurumları bir araya getirmeyi amaçlayan bir sosyal ağ platformudur.

Bu web sitesine erişim ve web sitesinde yer alan bilgilerin kullanımı yalnızca ve kesinlikle aşağıda tanımlanan hüküm ve koşullara bağlıdır. Başka herhangi bir koşul kabul edilmeyeceğinden dolayı burada belirtilen hüküm ve koşulları kabul etmiyorsanız, lütfen bu web sitesine ziyaretinizi şu anda sonlandırın.

EMOPORTAL'a çeşitli yazılımlar veya aletler kullanarak; izinsiz giriş yapma, veri değiştirme veya başka işlemlerle sitenin işleyişine müdahale etme veya engelleme, sitenin işleyişini kasıtlı olarak yavaşlatma, virüs vs. zararlı içerik yüklemek suretiyle siteye zarar verme girişiminde bulunduğunuz takdirde Elektrik Mühendislari Odası'nın yasal yollara başvurma hakkı saklıdır.

EMOPORTAL'da yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemektedir. Sitenin kullanıcıları, herhangi bir ön denetime tabi tutulmadan site üzerinde paylaşımlarda bulunabilmektedirler. EMOPORTAL'da yer alan içeriğe hukuka aykırılık hali dışında müdahale edilmediğinden, EMOPORTAL'da yer alan herhangi bir bilgi, yorum, öneri, tecrübe paylaşımı ve benzeri içeriğin referans alınması nedeniyle oluşabilecek (dolaylı veya doğrudan) maddi ve/veya manevi herhangi bir kaybınızdan Elektrik Mühendisleri Odası sorumlu tutulamaz.

EMOPORTAL'da yer alan bağlantılara/yönlendirmelere (link) ilişkin hiçbir sorumluluğumuz bulunmamaktadır. EMOPORTAL, bağlantı ve yönlendirmelerin içeriğini kontrol etmediği gibi, içeriğin doğruluğu, yönlendirilen adreste virüs, trojan, phishing ve benzeri zararlı bir unsur olmadığı veya yönlendirilen sitenin hukuka uygun olduğu gibi veya benzeri hiçbir bir garanti vermemektedir. EMOPORTAL'dan herhangi bir üçüncü tarafın yönettiği web sitelerine hiperlink verilen durumlarda Elektrik Mühendisleri Odası, hiçbir suretle, link verilen web sitelerinin içeriğinden ve bu anlamda söz konusu üçüncü taraf web sitelerinin içeriğinden doğabilecek herhangi bir sorun ve zarardan dolayı kesinlikle sorumlu tutulamaz.

EMOPORTAL'da kullanıcılar tarafından paylaşılan bilgi ve içeriğin mülkiyeti, paylaşan kullanıcıların kendilerine aittir. Kullanıcılar, gizlilik ayarlarını düzenleyerek bu bilgilerin nasıl paylaşıldığını kontrol edebilirler. Kullanıcılar tarafından yapılan paylaşımlarda, üçüncü kişilerin telif haklarını ihlal edecek içerik bulunması durumunda Elektrik Mühendisleri Odası sorumlu tutulamaz. Şikayet halinde ilgili içerik yayından kaldırılır.

Kullanıcılar, EMOPORTAL'da paylaştıkları bilgi ve içerik aracılığıyla Türkiye Cumhuriyeti yasalarını ihlal etmeyeceklerini taahhüt ederler. Aksi durumlar tespit edildiği takdirde paylaşılan içerik kaldırılır. Kullanıcı hesabı geçici olarak dondurulabilir ya da kalıcı olarak silinebilir.